Odtajněný dokument CIA: Ruští vojáci sestřelili mimozemskou loď


Americká vládní agentura – CIA – zveřejnila na základě zákona o veřejném přístupu k informacím další sérii dokumentů. Mezi nimi následující text, který popisuje sestřelení mimozemské lodi ETV nad Ruským vojenským cvičištěm.

Klasifikace dokumentu a spisové značky: Odtajněno. Sériové číslo: AU3003152893, DDAT: 930327. Třída/Klasifikace: 3A/PMU.
Země: Sovětský svaz
Předmět: Novinový článek podávající důkaz o údajné nehodě UFO
Zdroj: Kyjev – Ukrajinský Holos Ukrajina, 27. Března, 1993 – P 5

Přetisk z novin Ternopil Vechirniy: Kosmická Pomsta – První odstavec zveřejněn tučným písmem.

Rozloučení Michaila Gorbačova po roce 1991 vedlo k odtajnění velkého množství těch nejtajnějších materiálů KGB. Spousta z nich našla svou cestu za hranice, konkrétně i do rukou CIA.  Dle zprávy spolehlivého kanadského magazínu Canadian Weekly Worlds News, Americká zpravodajská služba obdržela 250-ti stránkový spis týkající se útoku UFO na vojenskou jednotku na Sibiři.

Soubor obsahoval nejen množství fotografií a výkresů, ale také svědectví přímých účastníků události. Jeden ze zástupců CIA o celé záležitosti referoval jako o „hrůzném obrazci pomsty ze strany mimozemských tvorů, obrazci, při kterém tuhne krev v žilách.“

Materiály KGB hovoří o poměrně nízko letící kosmické lodi ve tvaru talíře, který se objevil nad vojenskou jednotkou, provádějící rutinní, tréninkové manévry. Z neznámého důvodu kdosi z povrchu země vypálil střelu země – vzduch a zasáhl UFO. To způsobilo pád objektu nedaleko od jednotky, z něhož vylezlo pět malých humanoidů s „obrovskýma hlavama a stejně rozměrnýma, černýma očima.“

Přesně toto je uvedeno ve svědectví podaném dvěma vojáky, kteří jako jediní přežili, a to díky tomu, že se uvolnili z trosek. Jakmile mimozemšťané vylezli ven, stoupli si blíž k sobě a poté se „sloučili do jediného subjektu, který nabyl kulovitý tvar.“ Objekt poté začal bzučet a ostře syčet a proměnil se v „brilantně bílý“. Během následujících pár vteřin se koule značně zvětšila, vzplanula a poté, během extrémně oslňující záře bílého světla, explodovala. V ten moment se 23 vojáků, kteří fenomén sledovali, proměnilo v… kamenné sloupy. Jen dva vojáci, kteří stáli ve stínu a byli zářivé explozi vystaveni méně, přežilo.

Zpráva KGB pokračuje tím, že pozůstatky UFO a doslova zkamenělí vojáci byli převezeni na tajný, vojensko – výzkumný institut blízko Moskvy. Tamější specialisté se domnívají, že zdroj energie uvolněný při výbuchu, jež je dosud pozemšťanům neznámý, změnil organickou strukturu vojáků na látku, jejíž molekulární složení je identické s vápencem.

Zástupce CIA uvedl: „Jestliže je spis KGB pravdivý, máme na stole extrémně hrozivý případ. Mimozemšťané disponují zbraněmi a technologiemi, jež jsou dál, než jsme si kdy představovali. Pokud na ně zaútočíme, mohou se proti nám kdykoli postavit.“

(ENDALL) …… 23003.03 – 27. Březen …. 30/1529Z – BT – ..0317


Sueneé: V pravém dolním rohu dokumentu je ještě razítko nejspíše s podpisem, které schvaluje zveřejnění dokumentu po  květnu 2000. Originál dokumentu je přímo z archivů CIA, jak je uvedeno ve zdroji. Totéž uloženo jako PDF na webu: CIA: Rusko sestřelilo ETV.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek na naší stránce? Pomozte nám tvořit další obsah.

Nastavte prosím trvalý příkaz na 50 Kč/měsíc na účet 2801124416/2010.
Do zprávy pro příjemce uveďte DAR Jméno Příjmení

Pro mezinárodní platby použijte IBAN: CZ6820100000002801124416SWIFT: FIOBCZPPXXX